Co pro vás můžeme udělat?

Jako burleskní umělecká agentura z Prahy reprezentujeme přední burlesque umělkyně naší scény. Naše umělecká agentura se zaměřením na Burlesque shows zajistí profesionální vystoupení  po celé ČR a částečně i SR (Bratislava). Naše umělecká agentura BURLESK DANCERS tak zajistí zábavná burlesk dancer show skoro kamkoli. Pomůžeme Vám vytvořit poutavá umělecká vystoupení, kterým nechybí erotika a humor.

Kam si můžete objednat zábavnou show?

Naši burless dancer show mohou umělci předvést na veřejných i soukromých akcích, plesech, firemních večírcích, erotických festivalech casina, eventy a podobně. Chcete-li se dozvědět víc nebo si potvrdit lokalitu, bez obav nám napište nebo zavolejte. 

Umělecký striptýz a další druhy show

Ve spolupráci se striptýzovou agenturou nabízíme i veškeré další druhy erotických vystoupení. Napište nám proto pro více informací pokud máte zájem nejen o burlesky, ale i další zábavná show nebo si rovnou vyžádejte erotické vystoupení na míru podle vašich představ.

Chcete rezervovat burlesque performerku?

V případě dotazu na burlesque shows se na nás můžete obrátit e-mailem nebo použijte náš kontaktní formulář. Kontaktujte nás také v případě, pokud máte zájem o povolání burlesky nebo zábavnou burleskní show ve vašem městě. Jakmile to půjde, ozveme se zpět.

Specialista na Burlesque

BURLESS DANCERS PRAHA

Rezervace, vouchery a obecné dotazy

+420608880101

Zodpovědná osoba: Pavel Zahálka

Ostrovní 1386/6110 00 Nové Město, Praha 1

Umělecká zábavná agentura Burless  dancers Praha