Naše burlesky zajistí umělecké taneční vystoupení po celé ČR na ples, na vánoční večírek, narozeninové oslavy nebo rozlučku

Dráždivá, svůdná a kostýmová show na Vaše akce

 

Vystoupení burlesky 

Vystoupení burlesky je sexy, ale není vulgární. Taneční vystoupení je doplněno o prvky se židličkami, nebo péřovými vějíři. Naše kabaretní tanečnice se v nebojí ukázat publiku své nedokonalosti s trochou humoru a nadsázky. Naše zajímavá nabídka vystoupení burlesky na maturitní ples, na narozeniny, na vánoční večírek.Naše burlesky nabízejí tanec, zábavu a velkolepou show. Poptejte zábavné umělecké vystoupení včas! 

 

Povolání burlesky

Povolání burlesky je vhodné pro všechny ženy, kterým nechybí exhibicionismus a pohybové nadání.

Vystoupení burlesky obsahuje je hudbu, tanec, glamour, kostýmy. Trojici uznávaných performerek tři burlesky v jediný večer si můžete objednat po celé ČR. Zábava starých kabaretů, která se vám vryje do paměti i dnes.

Objevte povolání burlesky, které je mix baletu, fitness, i cirkusu, jakožto stylu zábavy s ryze ženským elementem. čekají na vás krásné ženy, zábava, ale především velkolepá show s nádechem erotiky a kabaretního vystoupení. 

Umělecké vystoupení a stálý nábor na povolání burlesky po celé ČR

Máte-li zájem o povolání burlesky nebo se chcete poptat taneční vystoupení burlesky, kontaktujte naši burlesque agenturu telefonicky, kontaktní formulář nebo emailem. Těšíme se na Vás!

Zajisťujeme profi vystoupení a práci pro povolání burlesky